• Artwall Pink Goho

Artwall Pink Goho

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Każdy może wyśnić różową mgłę. 

 

Różowa mgła to pojęcie, które może przybierać różne znaczenia w zależności od kontekstu. Może być używane w sensie dosłownym, jako opis atmosferycznych warunków, lub w sposób metaforyczny, oznaczając coś tajemniczego, delikatnego lub romantycznego. Oto dwie różne interpretacje: Dosłowne Znaczenie Atmosferyczne:W dosłownym kontekście różowa mgła to efekt optyczny, który czasami można zaobserwować w określonych warunkach atmosferycznych. Jest to zjawisko, w którym światło słoneczne rozprasza się w atmosferze, a czerwone i różowe promienie odbijają się od cząstek atmosferycznych, tworząc efekt różowej barwy na horyzoncie. To zjawisko może być szczególnie widoczne podczas wschodu lub zachodu słońca. Metaforyczne Znaczenie:Różowa mgła może być używana jako metafora dla tajemniczego, romantycznego lub nierealnego uczucia. Na przykład, można opisać sytuację, w której ktoś widzi świat przez różową mgłę, co oznacza, że patrzy na wszystko z optymizmem, romantyzmem lub zniekształconą rzeczywistością. To może być stosowane w kontekście emocji, nastrój lub subiektywne postrzeganie rzeczywistości. W obu przypadkach pojęcie różowej mgły wprowadza do opowieści element tajemniczości, delikatności i niewytłumaczalnej urody, co może być interpretowane na wiele różnych sposobów, zależnie od kontekstu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie