• Artwall Piece Brick

Artwall Piece Brick

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

 

Słońce pieści lazur morza, wiatr niesie swym szumem kołysankę. Rozgość się, poczuj to.

 

Niepowtarzalny wzór

Tynk dekoracyjny i mandala to unikalne i designerskie rozwiązanie do dekoracji wnętrz. Beton dekoracyjny z granatowo i złotymi  akcentami dodaje przestrzeni nowoczesnego charakteru, wprowadzając do pomieszczenia niebanalne wrażenie surowości i elegancji.

Trwałość i łatwość utrzymania czystości

 

Tynk dekoracyjny Mandala wykonany jest z wysokiej jakości betonu oraz odpowiednio przygotowany do długotrwałego użytkowania. Materiał jest łatwy w utrzymaniu czystości - wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Dodatkowo, betonowy wygląd produktu nie ulega zmianie wraz z upływem czasu, dzięki czemu może cieszyć się on długotrwałą estetyką.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie