• Artwall Passion

Enjoy. Delektujmy się chwilą, rozkoszujmy się pięknem.

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Enjoy. Delektujmy się chwilą, rozkoszujmy się pięknem.

Własnoręcznie wykonany tynk w odcieniach czarnego i złotego to nie tylko powłoka ścienne, ale prawdziwe dzieło sztuki, które emanuje osobistym zaangażowaniem i wyjątkowością. Czarny, jako główny kolor, wprowadza do pomieszczenia elegancję, tajemniczość i głębię. To jak nocne niebo, które kryje w sobie niewyjaśnione historie i emocje.

Złoty, jako dodatkowy akcent, dodaje tynkowi niezwykłego blasku i szlachetności. Jest to kolor luksusu, który przywołuje wspomnienia złotych zachodów słońca i magicznych chwil. Może być wykorzystany do stworzenia subtelnych wzorów, delikatnych refleksów światła lub abstrakcyjnych detali, nadając tynkowi indywidualny charakter.

Własnoręcznie wykonany tynk czarno-złoty to nie tylko technika, ale ekspresja Twojej kreatywności i stylu. To jak tworzenie unikatowej historii na ścianie, gdzie każda warstwa tynku przypomina o osobistym zaangażowaniu i pasji do sztuki. Niech ta ściana będzie twoim płótnem, na którym malujesz swoje emocje i wyobraźnię, dodając przestrzeni niepowtarzalny, ręcznie wykonany charakter.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie