• Artwall Nadia Warm Face

Artwall Nadia Warm Face

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Tajemnicza kobieta którą każdy widział, a nikt nie zna. 

Zanurz się w mistycznej atmosferze, gdzie delikatne rysy twarzy kobiety płyną z subtelnego cienia, tworząc unikalne połączenie siły i delikatności. Nasz betonowy artwall nie tylko przyciągnie wzrok swoją wyjątkową estetyką, ale także zatrzyma uwagę każdego, kto go zobaczy.

Dzięki odporności na warunki atmosferyczne i strefy mokre, możesz cieszyć się tą wyjątkową sztuką zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz, dodając swojej przestrzeni niepowtarzalny charakter. Inwestując w nasz betonowy artwall, inwestujesz nie tylko w design, ale także w trwałość i niezwykłą harmonię sztuki i natury. Pozwól wyłonić się pięknu z cienia!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie