• Artwall Moon Wall

Artwall Moon Wall

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Gdziekolwiek jesteś pamiętaj, księżyc jest zawsze ten sam.

Nowoczesność w twoim wnętrzu!

Odkryj magię nocy i wprowadź do swojego wnętrza niezwykłą aurę z naszym artwallem "Moon Wall". To nie jest zwykłe dzieło sztuki; to podróż w krainę spokoju i tajemniczości.

Z "Moon Wall" każda noc stanie się wyjątkowym doświadczeniem. Ta hipnotyzująca sceneria księżyca na twojej ścianie ożywi przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny, oniryczny klimat. Pozwól sobie na chwilę relaksu pod blaskiem naszego artwalla, który przeniesie cię w magiczny świat lunarnej elegancji.

Ciesz się pełnią estetyki i stylu, łącząc minimalistyczną formę z mistyczną siłą księżyca. "Moon Wall" nie tylko dekoruje ścianę, ale tworzy atmosferę, która inspiruje do marzeń i refleksji.

Inwestuj w wyjątkowy kawałek sztuki, który stanie się sercem Twojego wnętrza. "Moon Wall" - bo piękno księżyca zasługuje na wyróżnienie, a Twoje wnętrze na magię nocy!

To jest mały krok dla człowieka ale wieki skok dla ludzkości" - Neil Armstrong 

Panel ścienny "Moon Wall" o wymiarach 90x200 to wizja epickiego kroku ludzkości na nieznane terytorium księżycowe. Ciemne tło panelu symbolizuje nieskończoność kosmosu, a na nim rozciąga się biały księżyc, stojący jako symbol nadziei i odkryć.

Centralnym punktem kompozycji jest postać ludzka, chodząca po powierzchni księżyca. Jej kroki zostawiają ślady na białej powierzchni, podkreślając monumentalny moment pierwszego kontaktu z księżycem. Jasne światło oświetla scenę, dodając jej dramatyzmu.

W tle wznoszą się gejzery księżycowe, symbolizujące niezwykłe zjawiska natury na tej odległej przestrzeni. To nie tylko panel ścienny, ale również hołd dla ludzkiego ducha odkrywczego i nieograniczonych możliwości eksploracji kosmosu.

Ze względu na to że malowane jest wszystko ręcznie, pozwalają mu być centralnym elementem w pomieszczeniu, przenosząc widza w kosmiczną podróż. "Moon Wall" to opowieść o pierwszym kroku ludzkości na księżycu i niekończących się perspektywach kosmicznych odkryć.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie