• Artwall Meteor Night

Artwall Meteor Night

Rozmiar
3900.00
do 15m2 Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 do 15m2

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjne ścianki to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Twoja wyobraźnia jest tak wielka jak wszechświat - nieskończona.

Nowości dekoracyjne

Ścianka dekoracyjna Meteor Night nowoczesny obraz ścienny w ciemnej kolorystyce nawiązujący do deszczu meteorów. Idealne do stworzenia kosmicznego wnętrza dla nastolatków ale i nie tylko perfekcyjnie wpasowuje się do salonu czy sypialni. Możemy wykonać ten Ścianka dekoracyjna w innej kolorystyce jak i usytuowanie. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami wszystko wyjaśnimy. 

Twoje ściany zasługują na więcej niż farbę. Ożyw je z naszym Ścianka dekoracyjna i dodaj im charakter, jakiego jeszcze nie widziały.

Ekskluzywny panel ścienny do twojego wnętrza!

Ścianka dekoracyjna "Meteor Night" o wymiarach 90x200 to wizja nocnego nieba pełnego magii i tajemnicy. Jego głębokie czarne tło stwarza niepowtarzalne niebo, które jest sceną dla spadających meteorów i pełne nieskończoności galaktyki.

Czarne meteory przecinają niebo, pozostawiając za sobą smugi światła, które dodają dynamiki i dramatyzmu kompozycji. Ich czarna barwa kontrastuje z głębokim tłem, podkreślając ich nieziemski charakter.

W tle rozciąga się nieskończoność galaktyki, gdzie gwiazdy migoczą niczym diamenty na czarnym tle. To nie tylko ścianka dekoracyjna, ale również podróż przez kosmiczną przestrzeń, gdzie noc meteorów staje się niezwykłym widowiskiem dla zmysłów.

Ze względu na to że malowane jest wszystko ręcznie, pozwalają mu być dominującym elementem, przyciągając wzrok i tworząc atmosferę kosmicznej podróży. "Meteor Night" to zaproszenie do zanurzenia się w tajemniczym świetle nocnego nieba i marzenia o podróży po galaktykach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie