• Artwall Linear Twins

Artwall Linear Twins

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Natura jest wyrobem naszego ducha. Tym, co czujemy, przeżywamy.

Beton ze złotem

Połącznie betonu ze złotem jest bardzo efektowne, a w połączeniu z rysami twarzy pięknych kobiet majstersztyk. Nasze ścianki dekoracyjne są bardzo wytrzymałe, nie kruszą się i nic się nie osypuje z nich. Łatwe do czyszczenia.

Wielkoformatowy obraz malowany na ścianie przenosi nas w świat mistycznego podwójnego piękna, gdzie bliźniaczki zaznaczone złotą i białą linią na tle mikrocementu tworzą kompozycję pełną harmonii, elegancji i subtelności. To artystyczne dzieło, które emanuje podwójnym urokiem, mistycyzmem i wyjątkowym stylem.

Bliźniaczki, malowane z delikatnością, ukazane są jako dwie postacie zaznaczone złotą i białą linią, tworzącą subtelny kontrast i podkreślającą ich wspólną więź. Ich obecność nadaje kompozycji aurę tajemnicy i delikatności.

Złota linia, rysująca kontury bliźniaczek, dodaje kompozycji elementu elegancji i luksusu. Jej błyszczący blask wspaniale kontrastuje z neutralnością mikrocementu, tworząc efektowny obraz.

Biała linia, równoległa do złotej, tworzy harmonijną równowagę w kompozycji. Jej delikatność i subtelność podkreślają piękno bliźniaczek, nadając obrazowi lekkości.

Mikrocement, będący tłem dla bliźniaczek, wprowadza do kompozycji fakturę i surowość. To nie tylko neutralne tło, ale również element, który tworzy kontrast z mistycznym pięknem bliźniaczek.

Wielkoformatowy obraz z bliźniaczkami, złotą i białą linią, oraz mikrocementem, staje się nie tylko dekoracją, ale także wyrazem piękna i tajemnicy. Wprowadza do przestrzeni harmonię i podwójną moc mistycznego obrazu bliźniaczek.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie