• Artwall Leaf Women Light

Artwall Leaf Women Light

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Z wnętrza wylewa się wrażliwość, wzruszając się tysiąc razy na minutę. To zaleta.

Sztuka do twojego wnętrza 

Odkryj niezwykłą siłę natury i kobiecej energii w naszym wyjątkowym obrazie, przedstawiającym kobietę, z której głowy wyrastają delikatne liście. To nie tylko dzieło sztuki, to opowieść o harmonii między siłą kobiecości a potęgą natury.

Dodaj do swojego życia tę rześką dawkę natury i kobiecej mocy, inwestując w ten niezwykłym artwall. Niech stanie się on nie tylko ozdobą ściany, ale także codziennym przypomnieniem o sile, jaką niesiemy w sobie. Odkryj magię tego dzieła sztuki i wprowadź do swojego domu niepowtarzalny klimat harmonii i piękna.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie