• Artwall Honey Wall

Artwall Honey Wall

Rozmiar
3900.00
do 15m2 Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 do 15m2

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianieNasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Dekoracje ścienne 3D

Nasze dekoracje charakteryzują się tym że nie są płaskie dzięki temu mają swój niepowtarzalny urok. Dodają wnętrzu niepowtarzalności. Wszystkie wypukłości na ścianach ustalamy wcześniej żeby z niczym nie kolidowały

Zamów dekoracje ścienną 3D już teraz!

Miód - płynne złoto!

Panel ścienny "Honey Wall" o wymiarach 90x200 to urokliwa oda dla zmysłów, zatopiona w złotej słodyczy natury. Jego tło wykonane jest w odcieniach szarości, tworząc spokojne i eleganckie tło dla rzeźbionych złotych plastrów miodu.

Złote plastry miodu zdobią panel, układając się jak klejnoty na szarym tle. Kontury plastrów są delikatne, a złocisty blask nadaje im trójwymiarową głębię. Wśród plastrów miodu unoszą się subtelne sylwetki pszczoły, tworząc harmonijną scenę życia w ulu.

Wymiary panelu pozwalają mu zajmować centralne miejsce w pomieszczeniu, dodając mu ciepła i naturalności. To nie tylko dekoracyjny element, ale również hołd dla piękna przyrody i pracy pszczół, które przynoszą miód. "Honey Wall" to zaproszenie do odkrywania słodkich aspektów natury, wplątanych w elegancki design.

Panel Ścienny Stone Structure.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie