• Artwall Grey Globo

Artwall Grey Globo

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianie. Nasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Jeżeli podobają Ci się nasze ściany ozdobne a nie masz pomysły na której ścianie będzie pasować, skontaktuj się z nami, a pomożemy dopasować obraz do twojego wnętrza. 

Nasz dekoracyjne ścianki to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Nasz dekoracyjne ścianki to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Coś większego niż sądzisz, ale mniejsze niż pragniesz. To Twoje chęci i talent.

Zachwycająca dekoracja ścienna

Obraz ścienny wykonywany na ścianie w wymiarach do 7m², 15m², 25m² i większe, wyceniane indywidulanie. Nasze produkty wykonane są ręcznie przez nas samych, dzięki temu nie ma dwóch takich samych Obraz na ścianie zawsze każdy będzie się różnił. Obraz ścienny jest wykonany w szarościach ale możemy wykonać go w każdym innym kolorze. Obraz na ścianie przedstawia ziemię ale gdy się przyjrzymy bliżej można zauważyć kontynenty nie są gładkie tylko mają wypukłości.

Ściana ozdobna, utrzymana w odcieniach szarości, prezentuje się jak artystyczna ekspresja inspirująca do refleksji. Głównym motywem tej kompozycji jest abstrakcyjna reprezentacja kuli ziemskiej, co nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter.

Powierzchnia ściany emanuje subtelnością szarości, tworząc delikatny kontrast między jasnymi a ciemnymi odcieniami. W centrum kompozycji wyróżnia się kula ziemska, ukazana w formie artystycznego reliefu. Odcienie szarości stopniowo przechodzą od najjaśniejszych na zewnętrznym obrzeżu do głębokich, głębokich tonów bliskich środka, co nadaje wrażenie trójwymiarowości i głębi.

Szczegóły na powierzchni ściany są precyzyjnie wykonane, tworząc delikatne cienie i światłocienie, które podkreślają strukturę reliefu. Kula ziemska jest centralnym punktem uwagi, symbolizującą jedność i harmonię. Wokół niej rozmieszczone są abstrakcyjne wzory i linie, dodające kompozycji dynamizmu i ruchu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie