• Artwall Blue Eco Linear

Artwall Blue Eco Linear

Rozmiar
3900.00
do 7m2 Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1 do 7m2

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianie. Nasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Jeżeli podobają Ci się nasze ściany ozdobne a nie masz pomysły na której ścianie będzie pasować, skontaktuj się z nami, a pomożemy dopasować obraz do twojego wnętrza. 

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Subtelna toń spokoju.

Ocean

Artwall Blue Eco Linear inspirowany podwodnym światem. Dno oceanu cały czas skrywa przed nami dużo sekretów. Możemy sobie wyobrazić co tam może się znajdować i przenieść nasze wyobrażenia na ścianę.

Wielkoformatowy obraz malowany na ścianie to artystyczne wyrażenie niebieskiego eko-szczegółu, które łączy w sobie estetykę natury i nowoczesne podejście do dekoracji. Niebieska paleta kolorów tworzy harmonię z otoczeniem, emanując spokojem i świeżością.

Linearne wzory, malowane z dbałością o detale, przemawiają do kreatywności i porządku, podkreślając zarazem eko-aspekt kompozycji. To nie tylko malowidło, ale także dekoracyjne dzieło sztuki, które zdobi ścianę w sposób organiczny i stylowy.

Tynki na ścianie dodają fakturę, tworząc trójwymiarowy efekt, który wtapia się w otoczenie. Obraz niebieskiego eko-malarstwa nie tylko zdobi przestrzeń, ale również przypomina o harmonii z naturą, podkreślając jej piękno i znaczenie w naszym życiu codziennym.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie