• Artwall Black on the wall

Artwall Black on the wall

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianie. Nasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Jeżeli podobają Ci się nasze ściany ozdobne a nie masz pomysły na której ścianie będzie pasować, skontaktuj się z nami, a pomożemy dopasować obraz do twojego wnętrza. 

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Nieszablonowy pomysł na nutę elegancji w Twoim wnętrzu.

Ozdoba na ścianę 

Twoje ściany wydają się nudne? Nasze ścianki dekoracyjne to zmienią. Tworzymy obrazy ścienne idealne dla każdego dzięki nim twoje wnętrze nabierze charakteru.

Ręcznie wykonywane.

Nasze obrazy na ścianie wykonywane są ręcznie, przez naszą Artystkę Paule. Jest jedyna w swoim rodzaju tak jak jej dzieła. 

Dobór kolorów i usytuowania

Kolory wybierane są na potrzeby klienta. Ułożenie i rozmieszczenie tynków dekoracyjnych u nas nie jest przypadkowe, zawsze wcześniej jest ustalane gdzie co ma być usytułowane tak aby efekt końcowy był idealny. 

Gdzie może się taki obraz ścienny znaleźć?

Nasze obrazy ścienne możemy wykonać również w strefach mokrych jak i na zewnątrz (wycena indywidualna), Dobieramy wtedy materiały odpowiednie do strefy.

Dodaj nutkę luksusu do swojego wnętrza

Niewielka odmiana twojego wnętrza i duszy.

Wielkoformatowy obraz malowany na ścianie to dynamiczna kompozycja, która przemawia do zmysłów i podkreśla elegancję czerni. Czarne tło stwarza dramatyczną scenę, podkreślając kontrast i wyrazistość złotych linii oraz geometrycznych kształtów.

Równe złote linie przecinają się na ścianie, tworząc precyzyjne wzory i kompozycje geometryczne. To nie tylko malowidło, ale prawdziwe dzieło sztuki abstrakcyjnej, które przyciąga uwagę i pobudza wyobraźnię.

Czarno-złota paleta kolorów nadaje obrazowi elegancji i nowoczesności, a precyzyjne kształty geometryczne dodają mu minimalistycznego charakteru. To niezapomniane dzieło, które nie tylko dekoruje przestrzeń, ale również wzbogaca ją o dynamiczny i nowoczesny element sztuki.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie