• Artwall Beige Globo

Artwall Beige Globo

Rozmiar
3900.00
Wysyłka w ciągu 90 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność 1

Zamówienie telefoniczne: 518466555

Zostaw telefon

Artwall nie jest niczym innym jak obrazem wielkoformatowym malowanym na ścianie. Nasze obrazy ścienne są wykonywane rożnymi materiałami w zależność do efektu jaki chcemy uzyskać, gdzie będzie znajdował się obraz czy to w łazience, kuchni czy może w salonie. Wykonujemy również obrazy na zewnętrznych ścianach budynku, stosujemy wtedy specjalnie dobrane materiał i impregnaty żeby zapobiegać uszkodzeniom.

Na naszej stronie przedstawione są obrazy zrealizowane już przez nas. Wykonujmy obrazy wzorowane na podanych na naszej stronie lub możemy wykonać projekt indywidualny, wystarczy że skontaktujesz się z nami ustalimy jaki motyw będziemy wykonywać w jakiej kolorystyce i jakie rozmieszczenie będzie na ścianie (jeśli będzie to obraz z wypukłościami).

Jeżeli podobają Ci się nasze ściany ozdobne a nie masz pomysły na której ścianie będzie pasować, skontaktuj się z nami, a pomożemy dopasować obraz do twojego wnętrza. 

Nasz dekoracyjny Artwall to coś oryginalnego, spersonalizowanego do Twojego wnętrza, niepowtarzalne dzieło, które możemy wykonać właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy zdjęcia podglądowe, tak abyś mógł wybrać podobny styl, kolorystykę.  Inspiracje, które przedstawiamy mogą zdobić Twoje wnętrza. Zaproś nas, a my uszczęśliwimy Cię naszą sztuką, przeniesiemy Twoje inspiracje na ścianę.

Stanem duszy też jest krajobraz.

Zachwycająca dekoracja ścienna

Ścianka dekoracyjna wykonywany na ścianie w wymiarach do 7m², 15m², 25m² i większe, wyceniane indywidulanie. Nasze produkty wykonane są ręcznie przez nas samych, dzięki temu nie ma dwóch takich samych dekoracji ścian, zawsze każdy będzie się różnił. Ściany ozdobne jest wykonany w kolorach pudrowego różu i złota ale możemy wykonać go w każdym innym kolorze. Obraz ścienny przedstawia ziemię ale gdy się przyjrzymy bliżej można zauważyć kontynenty nie są gładkie tylko mają wypukłości.

Pomysł na ozdobienie ścian

Nasza ścianka dekoracyjna Beige Globo odmieni wygląd twojego salonu. Idealnie wpasowuje się do każdego wnętrza!

Ręczne wykonanie do Twoich potrzeb i usytuowanie

Nasze artwalle wykonywane są ręcznie, przed wykonaniem artwalla ustalamy z Państwem gdzie i co ma się znajdować tak aby nie kolidowało z niczym innym.

Indywidualny dobór kolorów

Kolory i materiały dobieramy indywidulanie do każdej ścianki dekoracyjnej, tak aby uzyskać efekt na którym nam zależy. 

Dodaj nutkę luksusu do swojego wnętrza

Ściana dekoracyjna jest idealnym sposobem aby dodać do swojego wnętrza oryginalności i ekskluzywności.

Wielkoformatowy obraz malowany na ścianie to oda ziemi, gdzie beżowa paleta kolorów stworzyła delikatne tło dla wyrazistej wizji globusa. Obejmuje on w sobie kruche odcienie beżu, tworząc atmosferę spokoju i równowagi.

Globus, malowany ręcznie, jest centralnym punktem kompozycji. Jego kontynenty i oceany są odzwierciedleniem piękna naszej planety. Delikatne cienie i światło nadają trójwymiarowości, tworząc wrażenie, jakby globus unosił się na ścianie.

To malowidło nie tylko ozdabia przestrzeń, ale także przypomina o pięknie i delikatności naszej planety. Beżowy kolor działa jak spokojna podstawa dla tej artystycznej wizji, sprawiając, że obraz staje się harmonijnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, wprowadzając subtelność i szlachetność.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie